Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args, $id = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home3/afgsaane/public_html/wp-content/themes/jarida/functions/theme-functions.php on line 1904
پرسرعت ترین اینترنت جهان توسط گوگل - ۱GB در ثانیه!!! - انجمن علمی دانشجویان افغانستان

بیاندیش …

تمام افکار خود را روی کاری که دارید انجام می دهید متمرکز کنید. پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند نمی سوزانند.

— گراهام بل
خانه / علم، تکنولوژی، فرهنگ، هنر / اخبار / پرسرعت ترین اینترنت جهان توسط گوگل – ۱GB در ثانیه!!!
4670941507_362d27af89_b

پرسرعت ترین اینترنت جهان توسط گوگل – ۱GB در ثانیه!!!

دانلود کردن یک فیلم کامل در یک لحظه. شاید این عبارت برای خیلی ها رویایی بیش نباشد؛ اما از سریع‌ترین کانکشن اینترنت جهان در کانساس رونمایی شد، آن هم یک گیگابایت در هر ثانیه!

گوگل از سرویس اینترنتی ماورای سرعت خود در کانساس (Kansas) میسوری، رونمائی کرد که با سرعت برق، یک گیگابایت را در هر ثانیه، دانلود می‌کند.
در این سرویس از فیبر نوری برای ارائه سرعت بیشتر استفاده می‌شود که نسبت به سایر نقاط جهان، سریع‌تر می‌باشد. مدیر اجرائی گوگل گفت: مدیر تحقیقی وب، از سرویس فیبر فوق سرعت در شهر کانساس میسوری (Missouri)، رونمائی کرد و نصب آن در سپتامبر آغاز می‌شود. گوگل امیدوار است که این سرویس را به سایر شهرها گسترش دهد.
پاتریک پیچت، مدیر اقتصادی گوگل می‌گوید: ما به دنبال سودآوری از آن می‌باشیم. این برنامه ماست و ”دسترسی”، مرز بعدی است که باید افتتاح شود.
کانکشن‌های فیبر فوق سرعت گوگل و تلویزیون آن، از ارائه کنندگان فعلی، پیشی خواهند گرفت و به کاربران این امکان را خواهند داد تا ضمن جستجوی کانال‌های زنده، یوتیوب و فایل‌های ضبط شده و هزاران برنامه دیگر را مشاهده کنند.

گوگل همچنین اعلام کرد برای تجارت، بسته این محصول را گسترش خواهد داد، اما در این خصوص جزئیات بیشتری ارائه نکرد.

فیبر گوگل، شامل بیش از ۱۰۰ شبکه می‌شود و هزینه آن ۱۲۰ دلار در ماه برای پکیج تلویزیون، یک گیگابایت در هر ثانیه و یک ترابایت ذخیره انبوه می‌باشد.

این پکیج، شامل شبکه‌های معروف از شرکت‌های اصلی و مشهور رسانه می‌باشد.

همچنین گوگل پکیجی ارائه می‌کند که فقط دارای اینترنت می‌باشد و هزینه آن ۷۰ دلار در ماه می‌باشد که سرعت دانلود آن یک گیگ در ثانیه می‌باشد.

برسام

درباره ابراهیمی

موفقیت به نقطه پایان رسیدن نیست بلکه جلو رفتن است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
رفتن به بالا

Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home3/afgsaane/public_html/wp-includes/functions.php on line 3510