Warning: Declaration of tie_mega_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args, $id = 0) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home3/afgsaane/public_html/wp-content/themes/jarida/functions/theme-functions.php on line 1904
در نمایشگاه مجازی دانشگاهها ثبت نام کنید! - انجمن علمی دانشجویان افغانستان

بیاندیش …

تمام افکار خود را روی کاری که دارید انجام می دهید متمرکز کنید. پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند نمی سوزانند.

— گراهام بل
خانه / علم، تکنولوژی، فرهنگ، هنر / اخبار / در نمایشگاه مجازی دانشگاهها ثبت نام کنید!
ثبت نام نمایشگاه مجازی دانشگاهها

در نمایشگاه مجازی دانشگاهها ثبت نام کنید!

امتحانات ورودی و چگونگی دریافت ویزای تحصیلی در روز ۱۸ نوامبر به طور زنده از نمایشگاه بین المللی مجازی دانشگاهها دیدن کنید.

پیوند ثبت نام (رایگان) برای شرکت در نمایشگاه مجازی دانشگاهها: http://goo.gl/auTvqr

در این نمایشگاه مجازی به مشاوران تحصیلی در ایالات متحده (EducationUSA)، مقامات صادر کننده ویزا و بیش از صد دانشگاه که به پرسش های خاص شما پاسخ خواهند داد دسترسی خواهید داشت. زمانی که وارد این نمایشگاه مجازی شوید، قادر به ارسال پیامک خواهید بود و یا می توانید در گفتگوی ویدیویی شرکت کنید و منابع ارائه شده در غرفه هر یک از کالج ها را دانلود کنید. سمینارهای زنده اینترنتی شما را از این که چگونه دانشگاهی را برگزینید، چگونه برای آن تقاضا بدهید، شهریه دانشگاه را بپردازید و ویزا دریافت کنید، آگاه خواهند ساخت.

همین حالا برای شرکت در این برنامه ثبت نام کنید. سپس در روز ۱۸ نوامبر در هر زمانی بین ساعت ۴ صبح به وقت شرق ایالات متحده (٩ صبح به وقت گرینویچ) و ساعت ۴ بعداز ظهر به وقت شرق آمریکا (ساعت ٢۱ به وقت گرینویچ) برای مطرح کردن پرسش های خود وارد تارنما شوید.

توجه: این برنامه به زبان انگلیسی برگزار می شود.

درباره امیر حمزه

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست، هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود، صحنه پیوسته بجاست، خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد... دانشجوی مهندسی نرم افزار، به جز کامپیوتر علاقمند به ادبیات هستم. در حال حاضر روی زبان های برنامه نویسی تحت وب کار می کنم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
رفتن به بالا

Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home3/afgsaane/public_html/wp-includes/functions.php on line 3510